Reference klientů - Šance pro lásku

R: … Milá Leno, chci Vám poděkovat za velkou šanci a změnu v mém osobním životě.  Když jsem si vygooglila vaše webové stránky, byla jsem hned nadšená, osobní individuální přistup, diskrétnost, že klienti nejsou nikde veřejně prezentování a bezpečnost v seznamování. Super! Nastalo půl roční seznamování, měla několik velmi příjemných setkání a randění si opravdu užívala. Najednou jsem se ocitla na životní křižovatce, dostala po několika letech výpověď z práce a rozhodla se podnikat.  Do toho přišla nemoc a hospitalizace v nemocnici. Vše s Vámi řešila a moc Vám děkuji za pochopení a nasměrování k mému úžasnému muži.  Nabídla jste mi setkání s panem O. a dala mi čas na rozmyšlenou a já si řekla, ano půjdu na randíčko, ať mám na co hezké v nemocnici vzpomínat. Dopadlo to tak, že potom O. chodil každý den do nemocnice a byl se mnou a stále je.

R: …

O: … Agentura mi byla doporučena od mé známe, která se v agentuře seznámila před x-lety a díky tomu je vdaná.  Byl jsem velmi rád za osobní přístup a diskrétnost. Vše šlo tak nějak rychle a stále si pamatoval z prezentace hezkou modroočku.  Za měsíc s ní měl první setkání a potom ji chodil navštěvovat do nemocnice, vše dopadlo dobře. Máme krásný vztah, zdraví a ještě do toho spolu podnikáme. Děkuji za vše.

O: …

J: … rád bych Vám sdělil, že tímto ruším svoji registraci ve Vaší agentuře. Díky Vám jsme se začátkem září (na úplně první schůzce po registraci!!!) potkali se slečnou R. a po téměř dvou měsících od seznámení jsme si naprosto jisti, že se navzájem potkali lidé, kteří k sobě patří. Plánujeme společnou budoucnost a za sebe mohu říct, že jsem si 100% jistý, že jsem potkal tu pravou. Děkuji Vám za profesionální služby a při vší úctě k Vám pevně doufám, že je již nikdy nebudu potřebovat. Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji Vám mnoho zdaru v podnikání.

J: …

P: … Díky tomu, že jsem dostal dárkovou poukázku na seznamovací  služby se mi začal měnit život! Se skeptickým a pesimistickým přístupem i znechucen se seznamování po internetových portálech šel, za Vámi paní Leno do agentury.  Hned na prvním setkání jste mi řekla „ vy budete velký oříšek“ a usmívala jste se. Nabídla jste mi kurz PRO MUŽE.  Během půl roku, díky Vám jsem se hodně změnil, našel si nové přátele, začal chodit do společnosti a pravidelně cvičit, kompletně vyměnil šatník, našel ztracené sebevědomí atd. . . Mí přátelé jsou nadšeni z nového R., který si konečně pořídil i své vlastní bydlení.  To nejdůležitější díky Vám a vaši práci, kterou děláte od srdce. Už nepotřebuji žádný seznamovací portál a žádnou seznamovací agenturu. Už zvládnu jako správný muž, ženu oslovit i ji zaujmout. Velice rád, teď jako manažer týmu doporučuji vaše služby mužům, co to potřebují jako, kdysi já.  Kdyby něco, volám jedině Vám paní Leno.

P: …

J: …ohledně slečny P. Vám musím říct, že mne setkání překvapilo. Opravdu se potvrdilo to, co jste říkala, že člověk si udělá jistou představu, ale na schůzku přijde někdo úplně jiný. V tomto případě však ve velice dobrém smyslu. P. vypadá ve skutečnosti mnohem lépe než na fotkách a byla velmi příjemná. Moc jí to slušelo, byla elegantní a přirozená. Povídali jsme si několik hodin a bylo mi s ní opravdu dobře. Ani na chvíli jsem nemusel přemýšlet o čem se bavit, protože konverzace byla naprosto spontánní. Vše co má napsáno v profilu sedí. Ať to dopadne jakkoliv, je to bezpochyby velice sympatická žena.

J: …

J+E …společně jsme strávili úžasného Silvestra a chci se s vámi o naše nadšení podělit. Není to jen poblouznění. Je v tom mnohem víc a Vaše zásluha je nepřehlédnutelná. Děkuji.

J+E: …

I: … chtěla jsem Vám touto cestou moc poděkovat za Vaše služby. Už je to pár měsíců, co jsem u Vás registrovaná a prosím Vás o ukončení registrace, z důvodu seznámení s panem P. Bylo mně s ním moc hezky, proto nemám potřebu chodit na další rande. Ostatní nechám už  jenom v rukách osudu a Vámm přeji, paní Leno, ať se Vám daří, jak v pracovní oblasti, tak v té soukromé. Ráda jsem Vás poznala a ještě jednou Vám za vše moc děkuji.

I: …

D+J: …chystali, jsem se, že Vám napíšeme již delší dobu, ale stále jsme se k tomu nedokázali dostat, takže až nyní. Chtěli bychom Vám poděkovat, že jsme se díky Vám mohli seznámit. Samozřejmě jste nám dala kontakt a vše ostatní už záleželo na nás, ale bez Vaší účasti bychom se nikdy nepotkali. Díky Vám jsme se ale potkat mohli a to je moc dobře. Doufám, že se Vám daří, jak v osobním, tak i v pracovním životě. (Malá poznámka, pamatuji si, jak jste mně říkala, že paní J. je moc fajn, ale trochu „šedá myška”, tak to si troufám tvrdit, že už neplatí 😉

D+J: …

K: … po měsíci vás zdravím a doufám, že se máte dobře?! Jak se vám daří? Já musím říct, že velmi dobře i když bych to nerada zakřiknula. Jsme stále spolu s R. prožili jsme spolu krásných pár dní vídáme se každý den, poznali jsme svoje děti a myslím, že je nám spolu velmi krásně, teda za sebe musím říct, že mě pan R. opravdu čím dál tím víc dostává v tom pozitivním. Leni, dala jsem na vaši radu a užívám si to, co je, co bude nebo bylo, opravdu vůbec neřeším, třeba to za měsíc skončí, třeba za rok a třeba spolu zestárneme, já nevím, ale každopádně teď je mi tak krásně jako mi nebylo za posledních asi 10 let života s mým bývalým manželem. Ráda bych vám a osudu touto cestou poděkovala, za to, že jsme se potkali a za to, co jste pro mě udělala vy.

K: …

J: …děkuji Vám za další kontakty a velice se omlouvám, že jsem se neozvala. Vymlouvat se nebudu, ale vím, že to není a nebylo ode mne slušné. Paní Leno, myslím, že v dohledné době nové „kontakty” mužů potřebovat nebudu, díky Vám jsem poznala muže, kteří byli doopravdy milí, ale jen jeden z nich byl a je galantní :-). Velice Vám, paní Leno děkuji, děkuji za šance, které poskytujete. Vím, může se stát cokoliv, přece jen – kompromisům jsme se v životě naučili – avšak vzrostlý strom se těžko ohýbá jedním a také i druhým směrem. Kdyby se ke mně štěstí pootočilo zády a mohla-li bych – ráda Vaše služby, nebo lépe řečeno – tuto „šanci”, vyhledám.

J: …

M: …ještě jednou Vám děkuji za přání do Nového roku. Také bych Vám rád touto cestou popřál vše nej do celého dalšího nového roku, pevné zdraví, klid, pohodu, spoustu hodných a příjemných lidí kolem sebe a také hodně lásky kolem sebe, je opravdu potřeba. Přeji Vám, ať se daří, jak v pracovním, tak i v soukromém životě – nebudete tomu věřit, ale nejen pro mne, ale určitě i pro spoustu ostatních lidí jste Vy a vše co děláte jedním velkým „sluníčkem”. Nevím jak ostatní, ale za sebe bych Vám to rád řekl. Mějte se moc pěkně a věřím, že se budete setkávat i nadále se spoustou zajímavých a příjemných lidí.

M: …

A: … protože mi brzy vyprší doba naší spolupráce, chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat za Váš přístup a možnosti, které jste mi poskytla. Vaše agentura je opravdu seriózní a na vysoké úrovni. Pokud někdo bude hledat tuto možnost seznámení, velmi ráda mu poskytnu reference na Vás. Svoji polovičku jsem sice nenašla, ale dozvěděla jsem se spousty věcí o sobě, které mě opět posunuly o něco dál. Za což Vám patří můj dík. Jste velmi intuitivní žena a jistě se Vám podaří spojit další zajímavé lidi. Přeji Vám ve Vaší práci hodně splněných přání a spojených duší.

A: …

M: …srdečně Vás zdravím v tomto letním horku. Doufám, že se Vám i Vaší firmě daří dobře. Doporučuji Vás, kde se dá. Takže shrnuto a podtrženo jsem se velmi posílila jako osobnost, a to momentálně vnímám (spolu s tím, že nejsem jediná, kdo partnera hledá) jako nesmírný přínos.

M: …

R: …tak jak J. Vám včera napsal, i já bych chtěla ukončit registraci ve Vaší agentuře. Je to až neuvěřitelné, že sem potkala toho pravého hned na první pokus. Myslím, že to svědčí o Vašem přístupu. Vyznáte se v lidech a v lidských duší. Moc Vám děkuji, že jsem se ve svém životě konečně posunula, pro mě, z trochu bludného období.  Vaši agenturu budu vřele doporučovat. Přeji Vám spoustu úspěchů.

R: …

P: …služeb agentury jsem využil již dvakrát, poprvé před 10 lety, kdy jsem byl asi na 6 setkáních, kde jsem potkal svoji budoucí manželku. Bohužel jsme nedokázali udržet to pěkné, a proto jsem si vzpomněl na službu agentury, jelikož si přeji začít znovu. Agentura se během let zdokonalila, líbí se mi osobní přístup, vše probíhá nenucenou formou a v neposlední řadě, fotky profilu je možné pořídit přímo v agentuře.

P: …

L: …nějak jsme se do sebe zakoukali a vznikl z toho krásný a upřímný vztah,  který oba velice intenzivně prožíváme, asi jsem doposud nic krásnějšího  nezažil. Velmi bych Vám chtěl  tímto poděkovat  a taky Vám  dát zcela jistě  za pravdu. Velice jste mně osobně pomohla, máte můj velký obdiv a uznání. Na vyjádření mých pocitů  mi docházejí slova  je to velice nádherný a výjimečný pocit zamilovat se. Jak se nám to povedlo snad i malý nebo velký zázrak.

L: …

M: …jediné, co bych si teď do budoucna přál a pevně v to věřím, díky Vám, že se mi podaří najít fajn člověka, se kterým zase budu moci jít  společně dál v dobrém i zlém, budu mu oporou, udělám ho šťastným, bude se na mne moci spolehnout a věřit mi, vždy budu stát při něm. A ono se to povedlo a za to velké díky.

M: …

L+R: …chtěli bychom Vám mockrát poděkovat za seznámení a touto cestou Vám napsat, že jsme spolu šťastni. Už jsme spolu víc než rok. Po našem seznámení jsme se pravidelně stýkali, začali jsme trávit společné víkendy a některé večery v týdnu. V únoru jsem začala hledat místo učitelky na základních školách v Brně. Nebylo to jednoduché, ale přece jen se na nás štěstí usmálo. A tak žít jsme spolu začali po půlroce. Dala jsem výpověď ve škole a přestěhovala jsem se a jsme velice šťastni. Zatím mezi námi nebyla ani jedna překážka nebo nepříjemná situace, apod. Plánujeme společnou budoucnost a také bychom chtěli brzy založit rodinu. Přejeme i ostatním párům, aby měli stejné štěstí jako my dva. Díky Vašemu seznámení jsme teď šťastni.

L+R …

Z: … S paní J. jsme prožili pěkný výlet. Při návratu nás zastihla bouře s průtrží mračen, takže jsme do auta přišli promočení až na kost. Museli jsme se úplně vysvléct a na štěstí jsme měli oba náhradní oblečení. Na zpáteční cestě jsme se brodili obrovskými kalužemi, až gejzíry vody ze silnice cloumali celým autem. Doma jsme si dali trošku dobré meruňkovice a slivovice a potom horkou provoněnou vanu. Více už nebudu prozrazovat. Vše však proběhlo k oboustrannému naplnění toho, co jsme od prvého společného zážitku očekávali. Máme před sebou ještě mnohá tajemství. To je však něco nádherného. Vždy se můžeme těšit na nějaké to příjemné překvapení. Musím končit a snad se zase u Vás s radostí zastavím, až pojedu do Brna.

Z: …

Y: … asi si na mě už nebudete pamatovat, byla jsem ve Vaší seznamce jenom asi tři týdny a vzdala to, zaskočil mě zájem mužů (s tím jsem vůbec nepočítala) a zřejmě jsem na seznámení s novým mužem nebyla dostatečně připravena, takže jsem „rychle prchla“. Zrovna dnes jsem si na Vás vzpomněla, protože s kolegyní řešíme vztahy, koukla na internet, jestli ještě fungujete, a rozhodla se Vám napsat a zeptat se jak se máte? Omlouvám se, že Vás tak přepadám, ale působila jste na mě velice příjemně a bylo mi ve Vaší seznamce fajn. A určitě se ještě uvidíme 🙂

Y: …

J: … v první řadě bych Vám i Vaší agentuře chtěl popřát do nového roku vše nejlepší, především zdraví, štěstí a spousty spokojených klientů. Tento e-mail Vám píšu proto, že se mi v nedávné době konečně podařilo navázat normální a krásný vztah se vším všudy, nakonec vše šlo zcela přirozeně. Při své hospitalizaci v nemocnici jsem před jistou dobou potkal zdravotní sestřičku V., uběhlo pár měsíců a je z nás nakonec pár. Po šesti letech jsem se tedy dočkal přesně toho, co jsem vždy chtěl. Chtěl bych Vám srdečně poděkovat za Vaše služby, vždy byly velmi profesionální a orientované na prospěch a dobro klienta. Pokud by se v mém okolí vyskytnul někdo, koho už by nebavilo být „single”, určitě Vás doporučím.

J: …