Lásku, vážný vztah i přátelství můžete potkat kdekoliv, pokud
sami chcete, toužíte, víte, co chcete a umíte to pojmenovat!

Hledání lásky na internetu

Trávíte hodiny času při hledání správné lásky na veřejných seznamovacích portálech, a přesto jste nenašli tu pravou? Setkali jste se s tím, že virtuální informace neodpovídají reálným? Zažili jste zklamání při setkání s Vámi vybranou osobou, protože její reálný vzhled neodpovídal zveřejněným fotkám? Všimli si Vás na internetu Vaši známí, kolegové z práce či šéf?

Píše Vám denně jedinec, který má osobní problémy a léčí si je virtuální agresivitou? Internet Vám nedá zpětnou vazbu, jakou chybu jste udělali na první schůzce, neporadí Vám, jak změnit Vaše image, chování a vystupování. Pozor na pocit, že ve virtuální anonymitě je síla

Hledání lásky na internetu
Co Vás čeká v seznamovací agentuře
  1. REALITA – víte, že získané informace jsou 100% pravdivé.
  2. ŠETŘENÍ ČASU – již nemusíte trávit několik hodin na seznamovacích portálech,
    hledat a neustále odpovídat. Získaný čas využijete pro randění…
  3. JISTOTA – klienti, registrovaní v agentuře, se opravdu chtějí seznamovat a mají zájem o setkání.
    Posezení u kávy je samozřejmým začátkem poznávání nového.
  4. AKTUÁLNOST – prezentované fotky jsou aktuální.
Hledání lásky na internetu
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP:

profil Vám vytvoříme pouze na základě osobního jednání v příjemném prostředí. Tím, že nám dovolíte poznat Vaše touhy, přání a reálné představy, my Vám za tuto důvěru nabídneme nejlepší pomoc při vyhledávání Vaší nové lásky. Nepředáváme jen kontakt na klienta, nabízíme Vám možnost osobní změny, otevřeme vám oči a pomůžeme najít vaše silné i slabé stránky. S námi máte možnost změnit život.

SOUKROMÍ A DISKRÉTNOST:

citlivé údaje ani fotografi e našich klientů se nedostanou do žádné veřejně přístupné databáze. Vítáme všechny, kterým není seznamování prostřednictvím veřejných portálů příjemné – ať už z profesních nebo jiných důvodů. Prověření klienta probíhá nahlédnutím do občanského průkazu. Neregistrujeme klienty ve svazku manželském!

Šance pro lásku Vám dává možnost seznámení s minimálním rizikem, procento pochybných individuí je u nás maximálně eliminováno. S námi máte možnost zkusit něco nového, najít lásku a třeba poznat i sami sebe.
Za důvěru nabízíme šanci na změnu osobního života – Vaši Šanci pro lásku.

To vše může na internetu potkat právě Vás!