Seznamovací průšvihy
Chodíte na schůzku za schůzkou, ale stále ne a ne najít partnera? Možná děláte něco špatně. Následující řádky jsou určeny všem ženám, které z příštího rande chtějí odcházet zadané…
Každé rande je úspěchem

Každá schůzka nemusí vyústit ve vztah, ale neméně důležité jsou i zkušenosti, které během ní načerpáte. Chytrá žena nebere neúspěšnou schůzku jako ztrátu času a něco si z ní odnese – minimálně ponaučení. Určitě je to lepší než sedět nečinně doma a dívat se na seriály.

 • Snažte se, ať po každé schůzce můžete říct:
  1) Byla to velice příjemná večeře a mám skvělého kamaráda.
 • Nebo:
  2) Potkala jsem fajn muže, udělali jsme business a zítra jdeme na tenis.
 • V nejlepším případě pak ale:
  3) Potkala jsem skvělého muže, zamilovala se a teď se poznáváme!

Odešel váš manžel po letech společného života za někým, „kdo mu líp rozumí“? Trávíte víc času v práci, než doma a začíná vám vadit, že vám společnost dělá pouze kanárek? Nebo se vám při hledání partnera prostě jen lepí smůla na paty?

Možná byste měla zahodit stud i předsudky a zajít si do seznamovací agentury. Tady vás zbaví námahy s hledáním a oslovením potenciálního partnera a dodají naději i odvahu. Hlavní díl práce ale přece jen zbyde na vás.

Jak zařídit, aby první schůzka nebyla tou poslední a z databáze skutečně vyskočila láska? Ať už jste klientkou seznamky nebo zkoušíte štěstí na vlastní pěst, přečtěte si následující užitečné řádky.

S výběrem restaurace vám nepomůžeme, ale s tím, jakých chyb se vyvarovat, ano!

93% lidí už někdy vyzkoušelo seznamku
 • Dejte mu šanci
  Sedí u stolečku muž, který fešákovi z fotografie neodpovídá ani zdaleka? Odolejte pokušení obrátit se na podpatku a zmizet. Půlhodina vás nezabije a třeba se ukáže, že si rozumíte. A i když z toho nakonec vztah nebude, fajn kamarád se hodí vždycky.
 • Buďte diskrétní
  Dají-li vám v agentuře více kontaktů, nechte si to pro sebe, i když je chcete prověřit všechny. Nikdo netouží být jedním z mnoha a fakt, že si svůj protějšek chcete jen proklepnout a půjdete zase o dům dál, jej zaručeně odradí.
 • Péče se vyplatí
  Muži jsou pečliví pozorovatelé a nic jim neunikne. Odrosty na vlasech, neupravené nehty a ledabylé oblečení na ně zapůsobí jako dokonalý odpuzovač.To, že jste fajn holka, je pak už vůbec zajímat nebude.
 • Sundejte masku
  Stejně odpudivě jako zanedbaný vzhled působí i výsledek několikahodinového snažení před zrcadlem. Silné vrstvy líčidel, litry voňavky a vyzývavé oblečení jsou pro muže jasným signálem k útěku. Muži preferují čistotu a upravenost, ne vzhled karnevalové masky.Totéž platí i o chování. Budovat vztah na přetvářce je hloupost. Vaše skutečná povaha se stejně dříve či později projeví.
Jen 27% schůzek má další pokračování
 • Vynechte problémy
  Na první schůzce máte poznat, jestli stojíte i o druhou, třetí… Pokud partnera zavalíte svými pracovními problémy, hádkami v rodině a trápením s bývalými partnery, může si začít myslet, že i váš případný budoucí společný život by byl jedna velká katastrofa.A vy si můžete být skoro jistá, že k žádné další schůzce už nedojde.
 • Zajímejte se
  Nepřetržitý příval informací o vaší maličkosti zajistí, že váš protějšek o vás bude vědět úplně vše – včetně toho, jaký jste egoista. Partner musí cítit, že zajímá i on vás. Překonejte pokušení mluvit stále jen o sobě, a to i kdybyste se právě vrátila nabitá dojmy z africké expedice. Jinak poté, co dorazíte ze schůzky domů, budete mít sice pocit, že jste se dobře vypovídala, ale o svém protějšku budete vědět maximálně to, jakou měl kravatu. A to je pro výběr partnera trochu málo, nemyslíte?
 • Nestyďte se za sympatie
  Jestli se vám protějšek líbí, dejte mu to znát! Třeba je na tom stejně jako vy, váhá a čeká na signál.Póza ledové královny by se vám nemusela vyplatit – mohla byste se tak připravit o šanci na fajn vztah.
 • Hrajte fér
  Jestli vás partner nezaujal, řekněte mu to rovnou. Jemné a slušné odmítnutí ho rozhodně neraní tolik jako špatné výmluvy, proč se s ním nesejdete tentokrát. V čase, ve kterém ho budete tahat za nohu, by si mohl hledat vhodnější partnerku.
 • Detaily rozhodují
  Můžete hýřit vtipem, být výborně oblečená nebo mít doktorát z kvantové fyziky, ale věřte, že špinavé nehty, děravý svetr nebo špatný dech veškerý příznivý dojem lehce pokazí.